Nasz Zespół

Leszek Dubowski

Lekarz weterynarii, Spec. od chorób psów i kotów, Spec. rozrodu zwierząt, Spec. prewencji weterynaryjnej i higieny pasz

Ukończył Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Właściciel Gabinet weterynaryjny lek. wet. Leszek Dubowski znany pod ” VetPuls „. Prywatnie pasjonuje się motoryzacją.

Małgorzata Dubowska

Inżynier Technolog żywności

Ukończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Prowadziła niegdyś hodowlę Berneńskich psów pasterskich przez wiele lat z mężem Leszkiem. Właścicielka suczki Kelly, rasy Entlebucher.

Agnieszka Włoszczowska

mgr inż. zootechniki groomer, behawiorysta zwierząt

Ukończyła Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Związana z firmą od 2007 roku. U Agnieszki w domu zawsze było kilka kotów(aktualnie Żelek i Silver) i owczarek niemiecki (aktualnie Thomas).

Michalina Wyłupska

technik weterynarii

Wychowywała się w gospodarstwie, więc towarzystwo zwierząt gospodarskich, koni, psów i kotów nie jest jej obce. Swoje zamiłowanie do zwierząt zamieniła w zawód. Prywatnie jeździ konno i jest właścicielką dwóch psów i kota.

Ewa Dąbrowska

Technolog żywności, doradca klienta, recepcjonistka weterynaryjna

Wielbicielka berneńskich psów pasterskich i goldenów retrieverów – właścicielka goldenka o imieniu Baddy. Prywatnie lubi podróżować i słuchać dobrej muzyki.

Katarzyna Wietrzycka

inż. zootechniki

Ukończyła Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Lubi spędzać czas z rodziną i podróżować.

Natalia Sowińska

technik weterynarii groomer, behawiorysta zwierząt

Od dziecka miłośniczka zwierząt – dlatego wybrała zawód, który jest połączeniem jej pasji. Wolny czas spędza nad morzem ze swoim synkiem, Jasiem. Właścicielka psiego olbrzyma o imieniu Dżambo.

Iga Zdrojewska

technik weterynarii groomer

Odkąd pamięta w jej życiu towarzyszyły zwierzęta. Aktualnie właścicielka 2 psów, 3 kotów, królika i świnki morskiej. W wolnym czasie jeździ konno lub podróżuje motocyklem.

Joanna Wąż

Lekarz weterynarii

Jana Kozhukhar

Lekarz weterynarii, chirurg (chirurgia jamy brzusznej i tkanek miękkich). Leczenie chorób psów i kotów. Specjalizacja : okulistyka

Jana przyjechała do nas z Ukrainy. Jest posiadaczką kota syjamskiego o imieniu Tolek.

Nikola Wiśniewska

technik administracji, groomer, spec. od spraw e-commerce

Miłośniczka zwierząt, najbardziej koni, psów i kotów – dlatego chciała połączyć pracę z produktami dla zwierząt. Właścicielka owczarka niemieckiego Lucky’ego i kota europejskiego Shadowa. Lubi podróże, pływanie i czytanie książek o tematyce fantasy, kryminału i mafii.